من و خواهرم اینجا نگران نشستیم که بابا بیاد حول و حوش ساعت نه اومد بدو بدو وضو گرفت و رفت پرسیدم کجا؟ گفت یه جا میرم دیگه! 

حالا اومده ازش میپرسم کجا بودی؟ میگه شاه عبدالعظیم بودم رفته بودم دعا کنم و حرفای دلمو بهش بزنم . 

میدونم فقط و فقط و فقط میگه خدایا به پسر من یه پسر بده .عمرا حرفی از دهنش دربیاد و برای ما دعا کنه .از ما متنفره .ما سربارشیم.

و من همیشه دعا میکنم خدایا به برادرم بچه نده زنش لایق مادر شدن نیست .بزار همون طور که برای ما دعا گرفته و ما حسرت همه چیز به دلمون مونده حسرت همه چیز به دلش بمونه.

پسرش مشهده با اون عن خانوم. 

عن خانوم از بس نحسه پا هر جا میزاره اونجا ویران میشه بعد اینکه رفتن سوریه .جنگ شد ، چند وقت پیش کربلا بود که اونم. ازش متنفرم .بیشتر به خاطر اینکه خدا ما رو فراموش کرده ،انگار نه انگار ما رو خلق کرده ولی اون عن خانم مارکوپلوعه . دخترهاصلا دلیل اینکه از خدا و دین بریدم عن خانومه .با دعا و جادو و جمبل به همه چی رسیدن اون وخ من خر تا حالا پیش دعا نویس نرفتم .

شایدم باید مث خواهر اون بدکاره میشدم تا خوشبخت بشم .

آهان برگردیم سر حرف خودمون.

بابا وسط حرفاش میگه زنگ زدم به پسرم که ببینم الان که مشهده کاری رفته یا.؟

بهش سپردم که اینو نگه ولی هی اصرار داره بقیه اشو بگه .بهش سپردم خواهرم نفهمه اون عن خانم باز رفته ددر و خوش گذرونی اما اصلا نمیفهمه که چی میگه؟ عوصش داد میزنه که بعد من برادرتون پشت و پناهتونه ،میگم اگر یک ساعت اون سایه سرم باشه رگمو میزنم.خدا نیاره اون روز رو .و میدونم خدا انقدر ازم متنفره که اون روز رو هم میاره که بریم کلفت عن خانوم بشیم.

حالا اگه اون طلا خریده بود و رفته بود دنبال بورس و کار الان تیلیاردر شده بود اون وخ من با همین سرمایه کم کلا صفر شدم.

عن بودن خوبه ،خراب بازی هم خوبه.

عن ها به بهشت میرن و تو این دنیا هم تو بهشتن.

حلالش نمیکنم، روز بروز نفرتم ازش بیشتر میشه نمیدونم دوباره چه دعایی نوشته ،یک ماه قبل حسی بهش نداشتم اما الان ازش متنفرم دلم میخواد گردنش رو بشکنم.

مقصر بابامه ، مسرش و عن خانم رو تاج کرده گذاشته رو سر ما . فقط به خاطر اینکه پسره .

خدا از ما متنفره.

کاش مادر من وقتی میفهمید ما دختریم سقطمون میکرد عین خیلیا که این کار رو میکنن و هیچیشونم نمیشه. مث همکلاسیم که تا فهمید بچه دختره سقطش کرد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلنوشته های برای دل خودم بازاریابی در عصر دیجیتال Doug استخدام سراسری بانک مرکزی وبانکهای وابسته مجله اينترنتي ساختمان سازان محوطه سازی | دیوار سبز | آبنما | بام سبز تربیت فرزندم نمایندگی انحصاری هانا HANNA- تماس 0213311427 Kelly