دقیقا نزدیک امتحانای ترم به شدت مجذوب بازار بورس شدم منی که به این چیزا هیچ وقت توجه نداشتم الان هر اطلاعاتی بهم میرسه میبلعم .تصمیم دارم چند تا کتاب بخرم و در موردش یاد بگیرم.البته نگران امتحان ها هم هستم که اگه نبودم بدون شک میرفتم کتاب میخریدم در مورد بورس.

تو محل کارم به مرگ و زندگی گفتم که بورس ثبت نام کردم. زندگی مردده و ترجیح میده پولش رو بزاره توی بانک و سود بیست درصد بگیره. 

مرگ ولی به سرعت گفت منم ثبت کن و بهش یاد دادم که خودش ثبت نام کنه.

مرگ رو اعصابمه کمی. تا حرفی میزنی میگه منم بدون اینکه بخواد در موردش ریسکی بکنه و چیزی یاد بگیره.فقط میخواد عقب نمونه.مشاورم میگه مرگ احتمالا کمی شبیه سایه توعه ممکنه ولی نه با این غلظت.

این روزا خیال پرداز شدم.مشاورم خیال پردازی و تمایلم به بورس رو هم ربط میده به اینکه دوست دارم محل کارم رو تغییر بدم، دلم میخواد کاری برای خودم بکنم که به بیشتر پول درآوردنم منجر بشه و تنها راهش اینه که ریسک کنم‌. قبلا هم ریسک کردم پیج اینستاگرام، بافتنی،کچه،روبان دوزی .ولی جرات دنبال کار رفتن رو ندارم.

روزی که برای اولین بار سهم خریدم همش صد تومن خرید کردم و به خودم گفتم الان تا مبلغ زیر پانصد تومن ضرر رو میتونم ریسک کنم و تحمل کنم پس تا یاد نگرفتم بالاتر نمیرم.و امیدوارم تا عید یاد بگیرم و شجاعانه تر رفتار کنم

دوستی که داره بهم یاد میده میگه که تا ریسک نکنی و شکست نخوری موفق نمیشی.

این شعر یهو یادم اومد.

بسیار سفر باید کرد تا پخته شود خامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

NEW YEAR هارمونی زندگی من و همسرم پرتال -اخبار و آگهی استخدام و دانشگاه ونوس رایانه جهانگیری پاییز گرم موج سرما